visual

Chcete více informací?

Kontakt

Ozvučení

VÝSTAVY | VELETRHY | EVENTY | PROMO | FIREMNÍ SETKÁNÍ | KONFERENCE | SPOLEČENSKÉ UDÁLOSTI

Vzhledem ke stále se zvětšujícím nárokům účinkujících a klientů na co nejdokonalejší ozvučení mnohdy velmi složitého prostoru a náročných projektů, používáme moderní, špičkovou techniku, splňující tyto požadavky.

 
Francouzská firma NEXO je jeden z nejlepších a nejuznávanějších výrobců zvukových systémů na světě.
 
Všechny systémy jsou řízeny a trvale monitorovány digitálními kontrolery NX241 a NX242. Toto nám umožňuje plnou kontrolu a ovládání celého systému v reálném čase, z režie přes bezdrátovou síť a notebook.
 
Trvalé monitorování reproduktorů a zesilovačů je klíčem k NEXO zvuku!
 
V současnosti pro ozvučení používáme tyto čtyři systémy:
 
alpha-group-1.jpgNEXO ALPHA-e /EM,B1-18,S2/: zvukový systém s obrovskou účinností, vhodný k zavěšení na příhradovou konstrukci, či stackování na sebe, pro akce, kde je potřeba vyvinout velký akustický tlak. V kombinaci se subwoofery S2 vytvoříte tu správnou „masáž“.
 
 
 
geos-group-1.jpgNEXO GEO-S /S805,S830,CD12,CD18/: tangent array, zvukový systém s předvídatelnými vlastnostmi, vhodný pro náročné aplikace. Výborná srozumitelnost systému ho předurčuje k ozvučení sálů s dlouhým dozvukem. Tento systém se velmi osvědčil i k ozvučování tak náročných produkcí jako jsou koncerty symfonických těles. Díky použití hypercardioidních subwooferů CD12 a CD18, boxy hrají „jen dopředu“a minimalizuje se tak nežádoucí hučení na jevišti. Tato malá „bomba“ mezi aparaturami má celou řadu nesporných předností: -velmi malé rozměry (systém na větších pódiích či divadlech není téměř vidět, snadné zadekorování) -velmi nízká hmotnost (možnost zavěšování téměř kamkoliv a na cokoliv) A co je nejdůležitější, je možnost téměř absolutní kontroly nad rovnoměrnou hlasitostí v každém místě sálu, či plochy. Tedy již ne hodně nahlas v prvních a nebo také ve VIP řadách a potichu v zadní části sálu (jen s typickým duněním basů), ale všude konstantní hlasitost!!! Díky speciálnímu softwaru GEOSOFT, po zadání jednotlivých parametrů ozvučovaných prostor dokážeme přesně vyrovnat hlasitost a eliminovat množství nežádoucích odrazových ploch a vytvořit co nejlepší ozvučení daného prostoru.
 
ps15-group-1.jpgNEXO PS PS15: zvukový systém vhodný k ozvučení menších a středních prostor. Slouží rovněž jako pódiové monitory. Možno zavěšovat na příhradové konstrukce a podobně, či používat jako klasický satelit na stativu. Oba typy boxů je možno kombinovat a doplňovat o subwoofery RS15.
 
hkaudio-1.jpgHK AUDIO /D.A.R.T.,F.A.S.T./: velmi spolehlivé AKTIVNÍ zvukové systémy německého výrobce slouží především k ozvučení malých akcí, nenáročných na instalaci. Během několika minut je možno začít používat plně funkční systém. Snadná obsluha i přeprava.
 
V našem dalším vybavení najdete standardní „riderové“ zařízení uznávaných výrobců a značek, jako SOUNDCRAFT, LEXICON, YAMAHA, T.C., CAMCO, CREST AUDIO, DBX, KLARK TEKNIK, DENON, PIONEER, SHURE, AUDIX a mnoho dalších.